Andezit

Andezit Taşı

Andezit Plak Taşları

Andezit plak ve Andezit taşları taşları renk olarak gül pembesi ve gri olarak iki ayrı renkte yapılarımızda kullanılmakatadır.Andezit plak taşları yapılarımızın yer uyguamaları ve duvar kaplamalarında bol miktarda kullanım alanına sahiptir. Gül pembesi andezit plak taşları genel olarak Ankara ilimizde daha çok üretimi yapılmaktadır.Andezit plak taşları harçlı veya yapıştırıcılı kaplama olarak kullanıldıklarında kalınlık seviyesi en az 2cm olmalıdır.Andezit plak taşları yer uygulama ve döşemelerinde ise bu tamamen farklı olmaktadır yer uygulamalarında se kalınlık seviyesi en az 3 cm olmalıdır.

andezit img_shadow

Andezit gül pembe plaka

Andezit plak taşları kaplama döşeme taşı olarakta kullanılmaktadır.

andezit img_shadow

Andezit gri plak

Andezit plaka taşları kaplama döşeme taşı olarakta kullanılmaktadır.

andezit img_shadow

Andezit bordür taşı

Andezit bordür taşı kaldırım bahçe gibi alanların kenarlarında kullanılmaktadır.

andezit img_shadow

Andezit oluk taşı

Andezit oluk taşları yağmur suları ve dogal su birikimlerini yönlendirmemizi sağlar.

andezit img_shadow

Andezit bordür taşı

Andezit bordür taşı kaldırım bahçe gibi alanların kenarlarında kullanılmaktadır.

andezit img_shadow

Andezit bordür

Andezit bordür taşıkaldırım bahçe gibi alanların kenarlarında kullanılmaktadır.

andezit img_shadow

Andezit küp taş

Andezit küp taş ları yol kadırım bahçe garaj gibi vb alanlarda yer uygulamalarında kullanılmaktadır.

andezit img_shadow

Andezit küp taş

Gri Andezit küp taş ları yol kadırım bahçe garaj gibi vb alanlarda yer uygulamalarında kullanılmaktadır.

andezit img_shadow

Andezit kesme küp taş

Kesme andezit taşalrı yol kadırım bahçe garaj gibi vb alanlarda yer uygulamalarında kullanılmaktadır.

Taşyap Maden Müşterilerine doğal taş uygulamasına başlamadan önce sert zeminin etüdleri yaparak sert zeminin Doğal taş uygulaması için uygun olup olmadığını keşfederek müşterilerine rapor hazırlayıp bilgiler ve seçenekler sunmaktadır.Şirketimiz sert zemin keşfi ve raporu için müsterilerinden exra bir bedel talep etmemektedir.

Andezit plak ,Andezit bordür ,andezit oluk taşları renk olarak gri veya gül pembe rengindedirler. Andezit taşları rojelerimizin dış ve iç mekan uygulamalarında bol miktarda kullanılmaktadırlar.Andezit plak taşları yapılarımızın yol kaldırım kaplama projelerinde kullanılmaktadır.Andezit bordür taşları yaılarımızın kenarlarında kullanılmaktadır. Andezit oluk taşları yag ur sularını belirlediğimiz bölgelere taşımamıza yardımcı olan bir gereçtir..

Dogal taş satışı ve doğal taş projelerinizde anahtar teslim uygulama hizmeti veren Taşyap Maden,sert zemin,dolgu ve hafriyat gibi vb br çok sert zemin peyzaj işlerindede anahtar teslim hizmet vermekteyiz.

Andezit taşı ölçüleri Andezit küp taşı Andezit plak taşı Andezit plaka taşı Andezit bordür taşı Andezit oluk taşı Andezit blok taşı Andezit parke taşı

Andezit taşları daha çok dış mekan uygulama taşı olarak tercih edilir.Andezit taşlar dediğmizde ilk aklımıza andezit küp taşı,Andezit plak taşı,Andezit bordür taşı,Andezit adım taşı,Andezit harpuşta taşı gelmektedir.Andezit taşları gül pembe renkli ve gri renkli olmaktadırlar.

Andezit taşı doğal taş projelerimizde gerek küp taşı gerek bordür taşı,oluk taşı ve adım taşı gibi özellklerini hiç bir zaman kaybetmemiştir. Andezit taşı günümüz dünyasında hala doğal taş yer ve duvar kaplama taşı olarak en çok tercih edilen doğal taşlardan birisidir.

Andezit Küp Taşı diğer doğal taşlar ile birlikte kullanılmaktadır. bunlarda bir kaç tanesi Granit Küp Taşı ve Bazalt Küp taşı ile birlikte kullanılamaktadır.