ANKARA

Güzel ülkemizin en nadide illerin den birisi olan Ankara ilimiz de faliyetlerimizi göstermekteyiz.Ankara ilimizde Doğal taş satışımızın yanı sıra doğal ve yapay taşı projelerimizde anahtar teslimi uygulama hizmetleri sunmaktayız.

Granit taşlar kendi aralarında renk ve çeşit olarak bir kaç sınıfta ayrilmaktadırlar granit taşlar koku yapmak soğuk ve sıcağa karşı oldukca dayanıklıdır.

Ankara bazalt taşı

Bazalt küp taş ları yol kaldırım graj yolu park bahçe yolları bina içi gibi vb yol yapiminda sert zemin malzemesi olarak kullanilmaktadir.Adın dan anlaşıldığı gibi kare seklinde üretilmektedir. Granit, Andezit,Bazalt taşı,Diyabaz,Traverten,Rosa ve Porfido gibi doğal taşların kırma ve kesme küp taşlarını kullanmak mümkündür. Küp taşları bir cok renge sahiptirler bunlardan bir kaç tanesi Gri,gül pembesi,yeşil,krem ve kahve renkli Küp taşı.Gri küp taşlar daha cok tercih edilerek 8x10,6x8,4x6 ebatlarda kullanılmaktadır. Siyah küp taş 'Bazalt küp taş' ları gri küp taş larımızın arasına daire,papatya ve yarım ay gibi şekiler vermek için kullanılmaktadır.Bazalt küp taşları da granit küp taşları gibi 8x10,6x8,4x6 gibi ölçülerini bulmak kullanmak münkündür.

Ankara Andezit

Taşyap Madencilik tüm yurt genelinde hizmetler verdiği gibi Ankara İlimizde de Granit,Bazalt,Andezit taşı projelerinizde hizmetler vermektedir.

Ankara ilimiz Andezit taşı üretimi açısından büyük bir öneme sahip olan illerimizin en başında gelmektedir.Ankara Andezit taşı Andezit plak,Andezit bordür,Andezit oluk taşı,Andezit adım taşı,Andezit harpuşta ve Andezit küp taşı gri ve gül pembe renklerinde üretilip andezit taş projelerine sunulmaktadır.Andezit taşı gri ve gül pembe gibi iki rengi bulunmaktadır.

Ankara Granit taşı

İstanbul granit küp taşı

Granit bordür taşı İstanbul ilimizde gerek kırma gerekse kesme granit bordür taşı temini ve uygulama hizmeti. Granit oluk taşı temini ve uygulama ( döşeme ) hizmetleri vermekteyiz.Granit oluk taşı ebatları 8x25x50 - 10x30x50 olarak standart ebatlar halinde bilinmektedir. Granit plak taşı Yer döşeme ve duvar kaplama taşı olarak kullanılmaktadır. Granit plak taşları cilalı,mucartalı,yakılmış vb bir kaç özellikler halinde temin ve uygulama hizmeti Granit plaka taşı Plaka taşı olarak bol miktarda tercih edilen doğal taşlar daha çok granit,bazalt ve andezit taşı olarak daha çok üretilmektedir. Plak taşları 2-3-4x30x60xsb gibi standart ölçülerde üretilmektedir. Granit adım taşı Baheçe içi yollarda havuz kenarı kamelya gibi vb yerlere çimleri ezmemek için kullanılmaktadır.

Ankara Andezit taşı

Şirketimiz Taşyap Maden Ankara ilimizde vermiş olduğu hizmetlerden bir kaç tanesiAndezit küp taşı sert zemin uygulamarında yol kaldırım,otopark,garaç içi ve önü gibi vb bir çok alanda kullanılmaktadır. Andezit bordür taşı Ankara ilimizde bol miktarda gri ve gül pembe renkli andezit bordür taşı üretimleri yapılmaktadır. 10x15x50 - 10x20x50 - 15x25x50 gibi vb standart ebatların yanı sıra özel ebatlarıda üretilmektedir. Andezit oluk taşı Yağmur suları ve yapay suları belirlenen bölgeye taşımak için kullnılmaktadır Andezit plak taşı Dış cephe kaplamaları ve kaldırımlarda daha çok tercih edilmektedir. Andezit adım taşı Bahçe içi yollarda tercih edilip tek tek aralıklar halinde kullanılmaktadır.Andezit harpuşta taşı Bahçe duvar kaplamaları gibi vb bir çok duvar uygulamalarının üzerlerine yağmur sularının duvarlara zarar vermemesi için tercih edilmektedir. Andezit baba taşı iş merkezi,site,villa,köşk gibi vb bir çok giriş kaı sütünlarının üzerine konulmaktadır.

Ankara Bazalt taşı

Bazalt küp taşı 4x6 - 6x8 - 8x10 - 10x10 gibi standart ölçülerde sert zemin uygulamarında yer döşeme ve duvar taşı olarakta tercih edilmektedir. Bazalt bordür taşı siyah renkli olan bazalt taş üretimi ülkemizde en çok Ankara ilimizde kırma bordür taşı olarak üretilmektedir.Bazalt bordür taşı Limonluk bordür,Bahçe bordürü,Karayolu bordürü ve Refüj bordür taşı olarak kullanılmaktadır. Bazalt oluk taşı siyah renkli olmakla birlikte su birikimleri taşımak için bordür taşı kenarlarına dizilmektedir. Bazalt plak taşı siyah ve füme renkli olan plak taşları iç mekan dış mekan yer ve duvar kaplama taşı olarak cilalı,mucartalı,patinatolu ve kumlamalı olarak bol miktarda kullanılır. Bazalt plaka taşı ülkemizde daha çok Kayseri,Gazi antep gibi bir kaç ilimizde üretimi yapılmaktadır. Bazalt adım taşı bahçe içi çim lerimizin arlarında yürüyüş yolu olarak tercih edilmektedir. Bazalt harpuşta taşı duvar uygulamalarımızın üzerlerine yağmur sularından duvarlarımı korumak için tercih edilir Bazalt baba taşı villa yalı gibi vb bir çok yaşama alanlarının giriş kapılarının üzerine süs için kullanılmaktadır.

Ankara ilimizde Ankara Granit Küp Taşı stışı ve uygulaması veren firmamız sadece Ankara ilimizle kalmayıp tüm yurt genelinde Granit küp taşı hizmetleri vermektedir.

Granit Taşı

Granit , Granit Taşı , Granit Küp taşı , Ankara granit bordür taşı , Ankara plak taşı ve Ankara oluk taşı satışı.

Ankara Bazalt Taşı

Bazalt , Bazalt Taşı , Bazalt Küp taşı , Bazalt granit bordür taşı , Bazalt plak taşı ve Bazalt oluk taşı satışı.

Andezit Taşı

Andezit , Andezit Taşı , Andezit Küp taşı , Andezit granit bordür taşı , Andezit plak taşı ve Andezit oluk taşı satışı

Ankara Taşı

Ankara Granit , Ankara Bazalt , Ankara Andezit , Ankara Limra , Ankara Dere Taşı , Ankara Diyabaz Taşı ve Ankara Kayrak taşı satışı.