HAKKIMIZDA

Geçmişten günümüze

Taşyap Madencilik


** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE ** Şirketimiz Taşyap Maden 1985 yıllarında Granit doğal taş sektöründe faaliyetlerine başlayıp babadan oğul a devam eden bir kuruluştur. 90 yıllarda Granit parke taşı ve (adi kaldırım diye bildiğimiz 'dağdan ovadan toplanan taşlarla yapılan uygulamalar') geçmiş günlerde daha çok kullanım alanına sahiplerdi. Granit taşları daha çok elde çekiçler ile kırılırdı Günümüz dünyasında teknolojinin gelişmesi ve büyümesi ile doğal taş kırma pres makineler sayesinde küp taş üretimi seri üretim haline gelmiştir. Pres makineleri sayesinde 15x15x15,15x17,8x10,6x8,4x6 gibi vb ebat ve ölçülerde yapılarımızda daha çok kullanım alanı sahip oldu. Farklı ebat ve ölçülerde son derece estetik ve güzel görünümüyle kıymetli müşterilerimizin beğenisini çekmeyi başaran doğal taşlar yapılarımızın adeta olmazsa olmaz parçaları haline geldiler. Başta İstanbul olmak üzere Kocaeli, Ankara ,İzmir ,Giresun,Aksaray,Bodrum gibi vb bir çok ilimizde faaliyetleri sürdürmeye başlamıştır. Günümüze kadar sayısız dev projelere imza atan Taşyap Maden yapmış olduğu bütün projeleri alnının akıyla tertemiz fen ve sanata uygun olarak gününde ve zamanında eksiksiz teslim etmeyi başarmıştır.Şirketimizin olmazsa olmaz prensiplerinden bir kaç tanesi kaliteyi en ucuza indirmek müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktır. Faaliyetlerini daha çok İstanbul da gösteren Taşyap madencilik Etiler,Bebek,Kuruçeşme,Beşiktaş,Levent,Zincirli kuyu,Maslak,İstinye,Sarıyer,Bahçe şehir, Başak şehir,Göktürk ve Zekeriya köy gibi vb bir çok bölgede doğal taş çalışmaları yaparak referans zincirine her geçen gün bir yenisini eklemeyi kendine bir prensip haline getirmiştir.Taşyap Maden Granit taşı yanı sıra,andezit taşı,bazalt taşı,traverten taşı ve bej vb doğal taş satışının yanı sıra kıymetli saygı değer müşterilerininin Granit ,bazalt,andezit,traverten,bej,limra diyabaz gibi vb doğal taş projelerinde anahtar teslimi hizmetler de sunmaktadır Günümüzde ise Granit taşlarının kullanım alanı ve ilgi görmesinde şirketimizin çok büyük paya sahip olduğunu unutmayalım Taşyap Madencilik kuruluşumundan günümüze kadar.


VİZYON

En değerli ve benzeri olmayan kaynağımız olan insan gücü ve yeteneklerini en üst düzeyde kullanarak,insan emeğine duyduğumuz saygıyı kazanımlarımızla birleştirip tüm paydaşlarımızı memnun edecek,toplam kalite yönetim bilinci ile hareket ederek yapmış olduğumuz çalışmalarda maksimum seviyede başarı elde etmek ve kalitemizi yapacağımız yeni projelerde daha kaliteli ve deneyimli hale getirmek.


MİSYON

Müşteri ve takım memnuniyetini üst düzeyde tutacak donanım sistemleri ile kuruluşumuzdan bu yana iş dünyasında ilişki halinde olduğumuz kişi/kurumların memnuniyet oranını %100 ün üzerine çıkarmaktır.