İSTANBUL

Şirketimiz Taşyap Madencilik ülkemizin en nadide illerinden birisi olan İstanbul da granit küp taşı temini ve Granit Küp Taşı işlerinizde anahtar teslim uygulamalı hizmet vermektedir. Granit küp taşı konusunda oldukca deneyimli olan Taşyap Madencilik granit küp taşı projelerimizde her zaman 1.sınıf malzeme ve 1.sınıf uygulama hizmetleri vermekten gurur duymuştur.

İstanbul ilimizde sayısız projelere imza atan şirketimiz başta Bahçeşehir, Kemer burgaz, Göktürk köyü, Zekeriya köy, Kilyos, Bahçeköy, Maslak, Etiler, Bebek, Kuru çeşme, İstinye gibi vb bir çok bölgeye Granit küp taşı bazalt küp taş temini ve uygulama hizmeti vermiştir. Granit Küp Taşı işlerinizde her zamana birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işçilik hizmeti veren Taşyap madencilik granit küp taşı bazalt küp taş gibi projelerinizde günününde ve zamanında eksiksiz teslimat yapmıştır.

Granit taslar kendi aralarında renk ve çesit olarak bir kac sınıfta ayrılmaktadırlar Granit taşlar koku yapmaz soğuğa ve sıcağa karşı oldukça dayanıklıdır.

İstanbul Granit Küp Taşı

Granit küp taşı yol kaldırım graj yolu park bahçe yollari bina içi gibi vb bir çok alanlanın yanı sıra yol yapiminda sert zemin malzemesi olarak kullanılmaktadır. İsmindende anlaşıldığı gibi küp şeklinde üretilmektedir. Granit, Andezit , Bazalt, Diyabaz, Traverten Granit küp taşı Rosa ve Porfido gibi doğal taşların kırma ve Kesme küp modelini kullanmak mümkündür.küp taş ları bir cok renge sahiptirler bunlardan bir kac tanesi Gri, gül pembesi, yesil, krem, kırmızı, beyaz ve kahve renkli küp taslarıdır. Gri Küp Taşı en cok tercih edilip 8x10, 6x8, 4x6 ebatta tüketilir. Siyah küp taşı 'Bazalt küp taşı ise gri küp taş larımızın arasına daire, papatya ve yarım ay gibi şekileri ortaya çıkarmak için tercih edilir. bazalt küp taşı , Granit küp taş ları gibi 8x10 , 6x8 , 4x6 gibi ölcülerini bulmak kullanmak münkündür.

Andezit

Andezit Taşı genel olarak Ankara taşı olarak daha cok bilinmektedir. Andezit küp taşı renk olarak gül pembesi ve gri olarak yapilarimiza kullanilmaktadir. andezit taşı basta ANKARA olmak üzere Kayseri , Konya , Usak gibi illerimizde üretilmektedirler. Granit , Granit taş ları ve diger küp taşı gibi tek ve karisik renklerdede döseme uygulamarimizda rahatlikla kullanilmaktadir.

Diyabaz

Diyabaz Küp Taşı renk ve doku olarak yeşil renklidirler diyabaz taşlarının kendilerine özgü sekli ve dokusu vardir.Diyabaz küp taslari yapilarimizda az da kullanim alanina sahip olmaktadirlar.

traverten

Traverten denildigi zaman üzeri delikli tas aklimiza gelmektedir. traverten taşı ebatlarında küp taş ebatlarini bulmak mümkündür. Travertenküp taslari projelerimizde azda olsa kullanilmaktadir Ozel siparisler üzerine üretilen traverten küp taşları renk olarak krem renkli olmakla birlikte arasinda sari tonlar da bulmak münkündür

Porfido taşı ITALİA ya ait bir tas olmasina ragmen projelerimizde cok ender rastlanabilen bir urundur. Porfido Granit küp taşı İstanbul da İSTİNYE PARK alis veris merkezi vale bölümünde kullanilmistir.Sirketimiz Orjin gruba 750 m2 Porfido küp taş uygulama hizmeti sunmuştur. porfido taslari Ankara taşı olarak bildigimiz andezit taşlarına cok yakın renkte olmaktadır.

Rosa porino,beta,wihte gibi taslarimizin küp tas ebatini bulmamiz münkündür.Ozel siparis dogrultusunda uretilen Roza küp taşı , Granit küp taşı , Bazalt küp taşı gibi 4x6,6x8,8x10 gibi ebatlarda kullanım alanina sahiptirler.

Granit küp taşı , İstanbul granit küp taşı Granit küp taşı ustası kayrak taşı kayrak taşları,kayrak taşı,mugla kayrak taşı,istanbul kayrak taşı,bodrum kayrak taşı,fiyatları kayrak taşı ,nedir kayrak taşı,yapaykayrak taşı,dogal kayrak taşı,deretaşları dere taşı,dere taşı,beyaz dere taşı,dere taşı,havuz icin mıcırlı taşlar, fiyatı,dere taşı

Dere taşı , İstanbul dere taşı Sanayi , İstanbul dere taşı Ürünleri , İstanbul dere taşı Fiyatları , İstanbul dere taşı Sektörü , İstanbul dere taşı özellikleri.

Sarı kayrak, yesil kayrak, kayrak fiyatları, kayrak uygulama, kalin kayrak, ince kayrak kaplama bulunmaktadir. Kayrak , Kayrak Taşı , suni kayrak

İstanbul granit küp taşı, bazalt küp taş, andezit küp taş, mermer küp taş, küptaş, küp taş, kup tas, kuptas, plak taşı, çim taşı,Granit , Granit Küp Tas , Granit Bordür,Granit Plaka Tas ,Küp Tas ,Bergama Gri

Granit küp taşı, granit bordür ve Granit plaka taşı , Granit , Granit Küp Tas , Granit Bordür , Granit Plaka Tas , Küp Tas granit plaka taş ebatları. 2X30X S.B 3X30X S.B 4X30X S.B. 2X40XS.B.

Dere Taşı , Dere Taşı Beyaz , Podima Taşı , Dolomit Taşı , Çakıl Taşları, Çakıl Taşları , Çakıl Taşları, Çakıl taşları , Dogal Dere taşları · Döşeme taşları · Doğal kaya taşları , kayrak taşı Kayrak Podima Sarıkayrak bahce kayrak taşı,

Granit plaka taşı, Granit küp taşı, granit bordür, yakılmış granit, granit karo taşı, granit oluk, granit, granit küp taşı , granit , bordür taşı , granit plaka , granit oluk ,satşı yapmaktayız,dilerseniz Taşyap maden granit küp taşı , granit bordür , granit oluk taş Traverten taşı, Yapay Traverten, Yapay Mermer, Kaplama Taşı, Taşlar, Cephe Kaplama Taşı

andezit taşı , andezit taşi , andezit taş , andazit , andazit taşı , Andezit , andezit bordür , andezit kaplama , bordür , bordür taşı , taş kaplama , maden , andezit taşı ya da Ankara taşı.

denizlik, Granit Taşı , mermer , Traverten , taş çeşitleri, mermer sanayi, istanbul mermer,Traverten taşı ,Üretilen ve satilan ürün. Traverten taşı, Doğal taş.

Beton parke, beton şev taşı , şev taşı , Beton parke, Kilitli Parke Taşı, Işıklı parke , bordür , kilitli parke,taş döşeme ,bahce duvari,bahce duvarı imalati,Kilitli parke imalati,cicek parke,parke imalati,çim taşı imalati.

Granit küp , granit küp taşı , Andezit küp taşı , Mermer küp taşı , Granit küptaş , araç , küp taşı , küptaş , plak taşı , Çim taşı.

Granit küp taşı , 8x8 Granit küp taşı , 8x10 Granit küp taşı,10x10 granit taşları..

İstanbul Granit Küp Taşı ,İstanbul 8x10 Granit Küp Taş hizmeti,İstanbul Granit küp taşı temini ve uygulama hizmeti.

beton şev taşı taşları araç , araba ve oto yollarında kullanılmasının yanı sıra ara ara duvar kaplama işindede beton şev taşı ilede birlikte kullanılır.

doğal taşlar araç projelerinde aranılan özelliklerdedir.

Granit Taşı

Granit Taşı

Bazalt Taşı

Bazalt Taşı

Andezit Taşı

Andezit Taşı

Dere Taşı

Dere Taşı