Traverten Taşı

Traverten taşları gözenekli dokuları ile bilinen doğal taştır. Cilalı, honlu, ham olarak gerek iç mekan gerekse dış mekan merdiven kaplama ve döşeme taşı olarak kullanılmaktadır. Şirketimiz bünyesinde bulunam taverten modelleri , Traverten mermer, Traverten patlatma, Traverten küp taşı, Traverten eksitme, Traverten denizli, cilalı Traverten , gibi vb yeni imal traverten doğal taşlar'ını stoklarında bulundurarak gerek ürün temini gerekse görsel proje odaklı anahtar teslim uygulamalı Traverten Taşı hizmeti vermektedir.

Traverten patlatma taşı 2.5-3x5-10xsb ebatları daha çok iç mekan duvar kaplama ve süsleme taşı olarak büyük bir beğeni ve ilgi ile tercih edilir. Ayrıca dış alanda cephe giydirme, bahçe duvarı kaplama, bina eteklerinde su basman taşı gibi vb bir cok alanda bol miktarda kullanılmaktadır. Traverten taşı yapıda gelmiş geçmiş en çok tüketilen taşlardır. Ülkemizde hemen hemen 2 yapıdan bir tanesinde traverten taşı kullanıştır. Travertenleri bu kadar popüler kılan nedenlerden bir tanesi fiyatı , diğer nedenleri ise türkiye gibi cennet vatan ülkemizde bol miktarda oluşu , doku ve sertlik özelliği ile üzerine cila gibi vb işlem yapılabilmesi.

Taverten Taşı ebat ve kullanımı

Traverten taşı ebat ve kullanımı , başlıca standart traverten taşı , traverten plak taşı 2x30x60 , traverten mermer 3x30x60 , traverten harpuşta 5x35x80 olup çift kenarı yuvarlak pahlı , traverten merdiven basamak takımı , basış : 3x33xsb rıht ise 2x15xsb , traverten patlatma dekor ve süsleme taşı olarak kullanılan modeli 2x5xsb - 2x10xsb traverten eskitme daha çok mutfak tezgahı arkası taşı banyo zemin ve kabin etrafı dekor taşı olarak kullanılan eskitme modeli ise 2x10x10 - 2x15x15 - 2x20x20 - 3x30x30 - 3x40x40 gibi vb standart ebatlardaki traverten taşları standart traverten taşlarıdır.

Traverten Taşı Modeli

Traverten taşı modeli , Traverten satışımızın yanı sıra yeni model Traverten taşı işlerinizde 1.sınıf malzeme ve yine 1.sınıf proje odaklı uygulamalı hizmet vermekteyiz. Şirketimiz yurt içi ve yurt dışı mimarı tasarı ve dekorasyon proejelerinde traverten taşı hizmeti vermektedir.

Traverten Taşı Fiyatı

Traverten taşı fiyatı , traverten taşı doğal olma , ülkemizde bol miktarda bulunmasının yanı sıra fiyatı en uygun taşlar arasında da yer almaktadır.

  

Traverten Taşı

Traverten Taşı

Traverten Taşı

Traverten Taşı

Traverten Taşı

Traverten Taşı

Traverten Taşı

Traverten Taşı